Kotak Terminal Akses Serat Optik FTTX-PT-M16 FTTH 16 Inti
Nomer Model:  FTTX-PT-M16
Merek:Softel
MOQ:10
gou  Dipasang ing tembok utawa dipasang ing pole
gou  Bisa digunakake kanggo mbangun jaringan FTTx ganda
gou Kabeh-ing-Siji kanggo penyambungan, pamisahan, lan distribusi serat
Rincian Produk
Parameter Teknis
Dimensi lan Cara Kabel
Pandhuan Instalasi
Unduh
01
Katrangan Produk
Katrangan Ringkes
FTTX-PT-M16Kothak Terminal Akses Seratperlu lan populer ing panyebaran FTTH.
Fitur Fungsional
Saiki, ayo padha ngrembug spesifikasi FTTX-PT-M16: Syarat lingkungan: Suhu kerja: -40°C nganti +85°C Kelembapan relatif: ≤85% (+30°C) Tekanan atmosfer: 70KPa nganti 106Kpa Lembar data teknis utama: Rugi penyisipan: ≤0.15dB Rugi balik UPC: ≥50dB Rugi balik APC: ≥60dB Lembar Data Teknis Proteksi Petir: Resistansi insulasi antarane piranti pentanahan lan bagean logam kothak ora kurang saka 2×104MΩ/500V (DC); inframerah ≥2×104MΩ/500V. Tegangan tahan antarane piranti pentanahan, awak kothak, lan bagean logam ora kurang saka 3000V (DC)/menit, tanpa kerusakan utawa flashover; U≥3000V.
Bahan PC+ABS
Ukuran (A*B*C) 319.3*214*133mm
Kapasitas Maksimum 48
Ukuran Instalasi (Gambar 2) D*E 52*166*166mm
Ing diameter kabel paling gedhé (mm) ᴓ8~14mm
Ukuran maksimal bolongan cabang ᴓ16mm
Adaptor PC SC/A tahan banyu 16
Kebutuhan lingkungan
Suhu Kerja -40℃~+85℃
Kelembapan Relatif ≤85%(+30℃)
Tekanan Atmosfer 70KPa ~ 106Kpa
Spesifikasi Aksesori Optik
Kerugian penyisipan ≤0.3dB
Kerugian pengembalian UPC ≥50dB
Kerugian pengembalian APC ≥60dB
Umur penyisipan lan ekstraksi >1000 kaping
Spesifikasi Teknis Tahan Petir
Piranti pentanahan diisolasi karo kabinet, lan resistensi isolasi kurang saka 2MΩ/500V (DC).
IR≥2MΩ/500V
Tegangan tahan antarane piranti pentanahan lan kabinet ora kurang saka 3000V (DC) / menit, ora ana tusukan, ora ana flashover; U ≥3000V