SFT6400A 4*GE Input PAL B/G NTSC 64 in 1 IP menyang Modulator Analog
Nomer Model:  SFT6400A
Merek:Softel
MOQ:1
gou  Dhukungan kanggo Ngurangi Kerusakan BISS
gou  Ndhukung Penyisipan OSD (Logo lan Teks)
Rincian Produk
Parameter Teknis
Fitur Utama
Piranti Lunak Manajemen
Unduh
01
Katrangan Produk
1. PAMBUKA
2. FITUR
-2U chassis, kapadhetan dhuwur kanggo ngirit biaya pengiriman
-Ndhukung penyisipan OSD (Logo lan Caption) kanggo saben saluran, operasi sing gampang
-Dhukungan CC/Subjudul/Teleteks
-Ndhukung De-scrambling BISS (Sedang dibangun)
-Dhukungan modifikasi info program, pirang-pirang pilihan audio
-4 port GE (maks. 64 input IP liwat MPTS/SPTS), Maks. 840Mbps kanggo saben input GE
-64 output operator sing ora jejer utawa jejer, saben 32 operator ing 400MHz
-Ndhukung manajemen Jaringan berbasis Web
SFT6400A 4*GE Input 64 in 1 IP menyang Modulator Analog
Masukan Antarmuka/tingkat 4 port GE (maks. 64 input IP)Maks. 840Mbps kanggo saben input GE
Aliran UDP, UDP / RTP, 1-7 paket (SPTS/MPTS)
Protokol Transportasi UDP/RTP, unicast lan multicast, IGMP V2/V3
Dawane Paket 188 / 204 Byte
Audio MPEG-1/2 Lapisan 1/2, (HE-)AAC, AC3
Data CC, Teleteks, Subjudul, Subjudul DVB
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Rasio Aspek 4:3
ModulasiParameter Cacahing saluran Nganti 64 output operator sing ora jejer utawa jejer
Konektor 75Ω, Jack-F
Rentang frekuensi 43.25 – 951.252MHz
Bandwidth Output 400MHz (saben 32 operator)
Tingkat output -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Kerugian bali ≥ 14dB
Distribusi frekuensi palsu. ≥ 60dB
Akurasi operator residual 1%
Standar TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Rasio sinyal video karo gangguan ≥ 60dB
Antarmuka Jaringan Manajemen 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Data 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Liyane Output resolusi gambar 480i/576i
OSD (Ora Bisa Digunakake) Logo: JPG, BMP, PNG
Katrangan: ndhukung pirang-pirang basa, arah nggulung lan kecepatan sing disesuaikan
Pangaturan volume output 0 – 100%
Jenderal Demisi 483mm×330mm×88mm (P x L x T)
Suhu 0~45℃(operasi), -20~80℃(panyimpenan)
Catu Daya AC100V±10%, 50/60Hzutawa AC 220V ± 10%, 50/60Hz
Fitur Utama SFT6400A
图片3 图片2 图片1
Lembar Data Modulator Analog IP menyang SFT6400A 4*GE 64 in 1.pdf