Router Nirkabel Dual-band SWR-1200L2 11AC Router WiFi 1200M
Nomer Model:SWR-1200L2
Merek:Softel
MOQ:1
gou  Saklar Wektu FWiFi
gouWiFi Tamu & Kontrol Wong Tuwa
gouCPU inti ganda, CPU Nirkabel Ganda
Rincian Produk
Parameter Teknis
Aplikasi Jaringan
Manajemen
Unduh
01
Katrangan Produk
2.4G + 5G
CPU inti ganda
Antena 4* sing Dipanjangake
MU-MIMO
Ipv6
Barang Router Nirkabel Dual-band SWR-1200L2 11AC Router WiFi 1200M
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Standar Nirkabel IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Memori/Panyimpenan 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Port LAN Antarmuka 2×10/100Mbps Kacepetan Nirkabel 300Mbps (2.4GHz)
Port WAN Antarmuka 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Catu Daya Eksternal 12VDC/1.5A Frekuensi WiFi 2.4-2.5GHz; 5.15-5.25GHz
P x L x T 180×130×26mm Mode Nirkabel
Router Nirkabel; WISP; AP
Sertifikasi CE, RoHS Antena 2×2.4GHz
Tombol WPS/Reset 2×5GHz